Meist

Juba 2002. aastast tegutsev perefirma Caffe Melton tekkis soovist anda võimalus ka Eesti inimestele saada osa Itaalia põhjaosast Torinost pärineva kohvitootja Costadoro kohvisortide laiast ja sametise maitsega valikust. Õiglase kaubanduse põhimõtete järgi kasvatatud ja Itaalia Rahvusliku Espresso Instituudi sertifikaadi pälvinud Costadoro kohvioad tagavad farmeritele õiglase tasu ja tõelistele nautijatele lubatud kvaliteedi. Lisaks ülemaailmselt armastatud Costadoro kohvile, on aja jooksul rikastanud Caffe Meltoni sortimenti ka Saksamaalt pärinevad kõrgeid standardeid järgiv Althausi tee ja Braunewelli veinivalik. 

Caffe Melton suunab enda tootevaliku neile, kes ühes Caffe Meltoniga hindavad peale õiglase kaubanduse põhimõtete ja kvaliteedi ka loodussõbralikkust ja kauba värskust. Peale ümbertöödeldavate Braunewelli klaaspudelite ning Althausi teepakendite, on Costadoro kõik kohvipakendid täielikult lagunevad.

Ühtlasi on  loodussäästlikes pakendites kohvioad ka väga värsked, kuna rohelised oad pannakse röstima tellimuse peale. Tooteid ei tellita suurtes kogustes lattu pikaks ajaks seisma, et tagada koostööpartneritele Costadoro kohv oma parimas võimalikus vormis. Caffe Meltoni edendajad soovivad, et nende kliendid saaksid alati samasuguse rikkaliku maitseelamuse ja positiivse emotsiooni nagu said nad isegi aastaid tagasi esimest korda tõelise kohvi maitset tundes.