Kohviubade müük

Caffe Meltoni koostööpartnerite nimekiri ei piirdu ainult restoranide ja majutusasutustega, kes oma kliente kvaliteetse kohvi, hõrgutava veini ja värvika teega soovivad kosutada. Caffe Melton lööb rõõmuga käed kõigi ettevõtetega, kes tahavad pakkuda enda klientidele kõige värskemat naudingut ja väärtustavad põhimõtteid toetada õiglaselt kasvatatud tooraine kasutamist ja loodussäästlikult pakendatud valmistoodet.  

Nende koostööpartnerid asuvad igal pool üle Eesti: nii Tartus, Tallinnas, Otepääl, Ida-Virumaal, Pärnus, Imaveres, Toilas kui ka Kuressaares. Caffe Meltoni mitmekülgse partnerite nimekirja hulka kuuluvad näiteks Pärnu parimaks kohvikuks tituleeritud Endla Teatri Kohvik ning kohvik Pagaripoisid. Samuti teeb Caffe Melton koostööd advokaadibüroodega LEADELL Pilv, TGS Baltic ning Lentsius & Casus. 

Enamik Caffe Meltoni koostöösuhted on kestnud mitmeid aastaid. Pikaaegseteks klientideks on Boutique Hotell Pastoraat; Tartu kohvik Crepp, üks esimesi koostööpartnereid restoran Tikupoiss, Toila SPA, Hotell Wironia, Ugandi resto, kohvik Lounge Chameleon ning Kodulinna Lokaal. Caffe Meltoni tegutsemise algusest saati on nende kliendid olnud mitmekordne Hõbelusika parimate kohvikute kategooria nominent kohvik Gianni, Kalevi Jahtklubi, Tommi Grill, Magusa Maja Kommipood ja vinoteek Rosin.

Küll aga on pika nimekirja hulgas ka uuemaid sõpru nagu näiteks Itaalia restoran Controvento ja Kohvik Maiasmokk. 

 

Julgustame Sind võtma huvi korral meiega ühendust, oleme paindlikud erisuguste makselahenduste osas ning avatud igasugustele mõtetele ja ettepanekutele. Kättesaadavad oleme nii telefoni kui ka meili teel, kuid eelkõige soovime Sinuga päriselt kohtuda!