Schaerer Coffee Celebration

Telli toode 884
Kohvimasin – Coffee Celebration

SCC on Schaereri  generatsiooni täisautomaatsete kohvimasinate hulgas tippmudel. Selles kohvimasinas on ühildatud tehnoloogia  ja klientide, inseneride, disainerite ja kohviekspertide viimane sõna.

Kohvimasinate ülim  generatsioon
Perfektne välimus – ülivõrdes sisemus

Pikad arutelud viisid neid täiusliku  nautlemise (kohvi)masina epitsentrisse.

Tänu Schaerer Coffee Celebrationi erinevatele  moodulvõimalustele sobib nimetatud kohvimasin perfektselt kasutamiseks nii kliendi- kui iseteeninduse valdkonda .

Schaerer coffee Celebration c-500Kohvimasin – Mudel “C” – kompaktne elegantsus

Sissejuhatav Celebration seeria mudel. Tänu oma väikesele laiusele (383mm) saab seda kohvimasinat ka kitsastes oludes paigaldada. Standardmudelil on kaks oamahutit ja kofeiinivaba kohvi valmistamise avaus. Lisana saab tellida “ undercounter”  piimasüsteemi( külmik piima hoidmiseks otse tööpinna all), tänu millele on võimalik saada piimakohvid  vaid ühe nupuvajutusega. Reguleeritava kõrgusega kohvitila (80-180mm) võimaldab kasutada kõrgeid klaase.

Schaerer Coffee Celebration BCKohvimasin – Mudel “BC” – kompaktne elegantsus

Järgnev Celebration seeria mudel, millel on juures auruboiler, mis võimaldab käsitisi  vahustada piima. Kohvimasina laius on 523 mm. Standardmudelil on kaks oamahutit ja kofeiinivaba kohvi valmistamise avaus. Lisana saab tellida “ undercounter”  piimasüsteemi   (külmik piima hoidmiseks otse tööpinna all), tänu millele on võimalik saada piimakohvid  vaid ühe nupuvajutusega. Piimakülmik CelebrationReguleeritava kõrgusega kohvitila (80-180mm) võimaldab kasutada kõrgeid klaase.

Kohvimasin – Mudel “BCL” – kompaktne piimasüsteem

1-Schaerer Coffee Celebration BCLSee tehniliselt ja esteetiliselt perfektne mudel ei  jäta ühtegi teie kohvisoovi täitmata. Masinal on sisseintegreeritud  piimasüsteem, mis võimaldab hoida  piima külmas külmikust kuni vahustaja peani, seal toimub piima töötlemine.

Kohvimasin võimaldab serveerida nii külma kui sooja piima; kreemjat piimavahtu. Sisseehitatud piimataseme andur hoiatab teid piima lõppemise korral anumas.

Küsi lisainfot