Schaerer Coffee ART

Telli toode 82

Kohvimasin – Coffee ART Plus

Coffee ART Plus: Edasiarendus Coffe Artist, piiramatu jõudlusega ülifunktsionaalne kohvimasin, tänu tipptehnoloogilisele piimasüsteemile on ideaalne piimavaht garanteeritud ka kahe piimajoogi üheaegsel valmistamisel, võimalik serveerida ka külma piima.

Schaerer Coffee Art

Kohvimasinad Schaerer Coffee Art ja Coffee Art Plus panevad teid modernses kohvi maailmas juhtivale positsioonile, andes juurdepääsu hulgalistele võimalustele.

Schaerer CoffeeFlavour ArtFlavour Art

Flavor Point.  Külmkapis olev  automaatne siirupi dosaator, 4 erinevat siirupit või likööri.

Piima universum

Kui rääkida kohvimasinate erinevatest piimalahendustest, on  teised kohvimasinad Schaerer Coffee Art Plus kohvimasinast valgusaastate kaugusel. Neli erinevat auru võimalust piima vahustamiseks ja soojendamiseks, tipptasemel automaatne piimavahustamise süsteem koos lihtsa puhastusprogrammiga. Kohvimasin Schaerer Coffee Art pakub teile tõelist piima universumit.

Kohvimasin – Schaerer Coffee Art & Coffee Art Plus

Tõeline kohviarmastaja  tahab, et kohvimasina menüüvalikes oleks tõeliselt kõrgkvaliteetseid piimakohvide valmistamise võimalusi. Schaerer Coffee Art täidab kõik need eeldused ja on ideaalne lahendus baari, restorani, kontorisse, hotelli jne. Kuid kui vajate masinat Gurmee restorani, kohvipoodi või kiiresse iseteendusrestorani, siis on kohvimasin Scaherer Coffee Art Plus teie lahendus. See masin mitte ainult ei paku suurt töövõimsust, vaid ka palju erinevaid võimalusi piima valmistamiseks.

Täisautomaatne kohvimasin – baristad armastavad seda

Kas te soovite, et teie cappuccino on valmistatud professionaalse barista poolt või tahate te lihtsalt nautida perfektset piimavahtu nupuvajutusega- see kõik on võimalik tänu Scaherer Coffee Art Plus´i erinevatele lahendustele. Tänu neljale erinevale aurutoru võimalusele saate valida endale sobiliku: kas soovite piimavahtu kohe tassi või tahate vahustada kannus.

Caffe Latte & Co  – Ainult nupule vajutusega

Kohvimasinaga Scaherer Coffee Art  Plus on võimalik valmistada suur valik erinevaid piimakohvisid ja seda kõike lihtsa ja täisautomaatse “ühe liigutuse” tehnikaga. Vajutage nuppu ning kohv ja piim kombineeritakse täpselt ja proportsinaalselt tassi. Seda kõike tänu kaheavausega piimavahustaja otsikule. Schaerer´i uuenduslikud piima süsteemid loovad kohvimasinate tööstustele standardeid.

Üle kümne aasta on Schaerer olnud teerajaja uutele piimavalmistamise lahendustele. Võimalused on pakkuda kliendile suurimaid piimavalmistamis-
süsteemide lahendusi, kas käsitsi või automaatselt ja seda kõike üle maailma.
Kohvimasin Schaerer Coffee Art Plus
vastab teie kõigile vajadustele.

Cold Milk System

Schaerer´i külma piima süsteem on automaatsete piimavahustamissüsteemide seas absoluutne tipp. Kasutatakse innovatiivset uut piimapumba tehnoloogiat, mis laseb  reguleerida piimavahu kvaliteeti ja temperatuuri.  See geniaalne süsteem valmistab kõiki erinevaid kohvisid, kaasa arvatud ka külma piima jooke ainult nupu vajutusega.

Milk Smart System

Muudetav piimavahu koostis erinevatele maitsetele. See proovitud ja testitud piimasüsteem on parim tegemaks piimavahu ja kuuma piima teile otse tassi. Tänu innovaatilisele uuele õhupumba tehnoloogiale saab piimavahu kvaliteeti muuta igaühe maitse järgi. Schaerer´i kahetoru süsteem garanteerib piimavahu ja kuuma piima täpselt õiged temperatuurid.

Schaerer Art cup and coolCup & Cool

Proffessionaalne külmik/tassisoojendaja, mis mahutab 4 liitrit piima ning sõltuvalt tassi suurusest kuni 50 tassi.

Supersteam

Kuumutage või vahustage  piim automaatselt. Supersteam aurutoru on varustatud uue piimavahu valmistamise otsikuga, mis segab piima, õhu ja auru täiesti automaatselt. Kaks erinevat aurunuppu võimaldavad  valmistada kas kuuma piima või piimavahtu. Aurutorus on sisseehitatud temperatuuri andur, tänu millele soojendatakse piim õige temperatuurini.

Finesteam Aurutoru: – piimavahtu väikestes kogustes

Schaerer Art Supersteam oder FinesteamFinesteam aurutoru võimaldab teil kasutada kõiki supersteam aurutoru eeliseid, kuid on spetsiaalselt disainitud  võimaldamaks  töödelda väikseid koguseid piima  (alates 50ml  külma piima). Supersteam ja finesteam aurutorud on ideaalsed igasse ettevõttesse, kus professionaalset baristat ei ole käepärast võtta.

Autosteam

Schaerer Art autosteamSoojendage piim automaatselt ja vahustage käsitsi. Selle aurutoruga piima kuumutamine ei on väga lihtne ja usaldusväärne. Auru funktsioon käivitatakse kahest erinevalt programmeeritavast nupust ning kui piim on jõudnud soovitud temperatuurini, lülitub aur välja.  Ideaalne kohvipoodidesse ja äridesse kus ei ole proffessionaalset baristat.

Powersteam

Manuaalne piimavahustamine, et saavutada barista tulemus.
SSchaerer Art powersteamee võimas aurutoru on Schaerer Coffee Art Plus standardis. Aurutoru abil võib igast kohvivalmistajast  tipp-barista saada! Auru väljutatakse vastavalt tegija soovile, samuti on võimalik auru väljutust ajaliselt programmeerida. Teed ja auru on võimalik valmistada üheaegselt. Ideaalne situatsioonides, kus on olemas professionaalne barista.

Schaerer Art TochITpaneel

Kohvimasin – Schaerer Coffe Art Touch IT

Nüüdsest on saadaval  uus,  puutetundliku ekraaniga ART.
Säästab Teie aega, on kiire ja lihtne kasutada, eriti hästi sobib iseteenindamise keskkonda.
Ekraanil on 5 toodete lehte, igal lehel  8 toodet.

  • Hooldusjuhendid

Hooldusjuhendid

Igapäevane puhastus
PDF
Art plus kasutusjuhend
PDF
Art plus TouchIT kasutusjuhend
PDF

Küsi lisainfot