Kui Sinu kohvimasin vajab väljavahetamist

Art kohvikusKohvikutel ja restoranidel on nüüd algamas kiired ajad, sest suvi on kohe käes ja paljudel algab kauaoodatud puhkus. Nii kodu- kui välismaiste külaliste naerusuised ja lõbusad seltskonnad valguvad sumedatel suveõhtutel rannapromenaadidele ja tänavakohvikutesse, Pärnu ja Haapsalu on taas täis rõõmsat suminat ning väiksemadki kohad saavad otsekui uue hingamise, saartest ja pealinna uhketest suveterrassidest rääkimata.

Schaerer VitoCaffe Meltonile on samuti suvi kiire aeg ning oleme juba uute ja vanade sõprade saabumiseks valmis. Kui suveks täitsa uut masinat osta ei taha või on lisamasinat vaid suveperioodiks vaja, siis saad alati kasutada rentimise võimalust. Meie poolt kohvimasin, kohv ja tassid ning loomulikult ka hooldus, tarvikud ja nõustamine, helista meile või astu läbi meie kohvikontorist ja leiame üheskoos sobivaima variandi!

Schaerer ART

 

Aga kui tunned, et vajad täitsa oma masinat, siis on meil Sulle pakkuda Schaerer PrimeŠveitsist pärit Schaereri täisautomaatsed kohvimasinad, mis teevad kvaliteetset ja maitsvat kohvi igaühe käe all. Seetõttu ei kulu Sul palju aega teenindajate koolitamisele ja uue abimehega harjumisele, sest seadistame masina vastavalt Sinu vajadustele ja edaspidi piisab vaid paarist nupuvajutusest ning suurepärane kohvielamus ongi garanteeritud.

Küsi meilt personaalset pakkumist, helista 626 2775, kirjuta kontakt@caffemelton.ee või tule läbi meie kohvikontorist, ootame!