Hooldus

Kohviautomaat – hooldus

ServicetechnikerMis liigub, see kulub. Schaerer kasutab oma kohviautomaatides küll koguni kosmosetehnoloogiate jaoks välja töötatud materjale (kohvigrupi korpus on pea kõigi kemikaalide suhtes resistentne ja põhimõtteliselt igavene), kuid temperatuurikõikumised ja rõhk teevad siiski tihendite ja muude liikuvate detailidega oma töö. Seepärast on vältimatu jälgida tootja poolt ette antud hooldusgraafikut, et kohvimasin töötaks tõrgeteta aastaid ja aastakümneid.

Kohviautomaat – hoolduse põhitõde

Pidage meeles, et järjepidev kohviautomaadi hooldus on kümneid kordi odavam väärkasutusest tingitud võimalike kahjude likvideerimisest.

Liiati ei kehti hooldusgraafiku rikkumise korral tootjagarantii. Schaereri sajandipikkune kogemus HoReCa sektorile seadmete tootmisel on lihvinud hooldusmugavuse tõenäolise maksimumini – unifitseeritud sõlmed kõike väiksematest masinatest kuni kõige suuremateni, ligipääsetavus ja ütleme otse – lollikindlus – võimaldavad hädavajalikud toimingud läbi viia klientide teenindamist sisuliselt katkestamata.

Küsi nõu meie eksperdilt!

NIGUL HEKK
Kohvimasinate müügi konsultant
Telefon: +372 5032790
E-mail: nigul@caffemelton.ee