Costadoro – armastus kohvi vastu aastast 1890!

Itaalia põhjaosas asub Torino, mis on kodulinnaks maailmakuulsale Costadoro kohvile. 1890. aastal asutas Oreste Beccuti väikse perefirma ja kohviku, mis sai linnarahva seas peagi palavalt armastatud ajaveetmise kohaks. Tänaseks on Beccutide ettevõttest kasvanud innovatiivne ja tunnustatud kohvitootja, kus lisaks kaasaegsele tehnoloogiale hoitakse au sees ka sajandivanuseid traditsioone.

Costadoro ajalugu

Costadoro ajalugu

Costadoro algusaegadest saadik on lähtutud neljast põhimõttest: toodet tuleb põhjalikult tunda, alati tuleb otsida parimat toorainet, tähtis on pidevalt püüelda toote täiustamise poole ning kõike tuleb teha kirega. Costadoro kohvieksperdid ostavad Brasiilia, Guatemala, Costa Rica ja Keenia istandustest ainult kõige kvaliteetsemaid kohviube ning neid röstitakse vastavalt iga kohvisordi eripärale. Sellele järgneb põhjalik kvaliteedikontroll, kus kõik kohvioad jagatakse vastavalt suurusele ja kujule. Costadoro pakub erinevate kohviubade segusid, mille seast leiab igaüks oma maitsele vastava. Samuti on valikus delikaatse ja kergelt täidlase aroomiga jahvatatud kohv ning mitmeid variante ka kofeiinivabas versioonis.

 

nii see kõik algab

 

 

Igal aastal müüakse maailmas üle 150 miljoni tassi Costadoro kohvi ja tänaseks on ettevõtte esindused 30 riigis. Eestisse saabus eksklusiivne Costadoro 2003. aastal ja on tänaseks saanud paljude kindlaks lemmikuks. Espresso-kultuuri lipulaev Costadoro ei paku mitte ainult suurepärast maitseelamust, vaid ka killukest naudingut igasse päeva. Lühikesest tutvustusvideost näete Costadoro kohvitoodete valikut, millest paljud on saadaval ka meie e-poes!