Braunewelli veinid suviseks nautlemiseks

Nädalavahetused mööduvad nüüd aias rahmeldades, garderoobi kriitilise pilguga üle vaadates ja reisiplaane tehes. Täna on juba pool maikuust läbi ja edasi läheb aeg nii kiiresti, et enne kui märkad, on juba jaanipäev käes. Suvi toob alati ka palju külalisi, eriti muidugi sel juhul, kui elad maal või mõnes vaikses ja rohelises linnajaos. Miskipärast on nii, et suvel on oma aiaga või suisa oma paadisillaga sõbrad kuidagi eriti kallid!

Ja eks saab muidugi ka ise palju külas käidud. Kui muidu aega ei leia, siis suvel on külaskäik Saaremaal elava klassivenna või Narva-Jõesuus paikseks jäänud täditütre juurde lausa kohustuslikud. Ja nagu viisakus ja eestlaste traditsioon ette näeb, siis tühjade kätega külla ei minda ja külalisi tühja laua äärde ka istuma ei panda. Nii et parem valmistu aegsasti ja täienda toidu- ja joogivarusid!

 

 

 

Suvel on väga populaarne roosa vein, kuumade ilmadega võid lisada veel paar jääkuubikut ja mõnus värskendus on garanteeritud. Teinekord aga tekib grillides isu hoopis punase järgi, ehkki ei tahaks nii tummist punast, nagu talvel harjunud oled. Ja valge vein on muidugi klassika, paljud ainult valgest lugu peavadki. Braunewell kvaliteetveinide valikus on suveks olemas ideaalne kolmik kergetest suvistest veinidest. Hapukad kirsid ja mahlased põldmarjad domineerivad punases veinis, vaarikad, paprika ja sõstrad roosas ning karusmari, greip ja leedripuu valges veinis. Neid on hea kodus hoida ootamatute külaliste jaoks ja samas hea ka ise külla minnes näppu haarata. Nii ei teki ka kunagi küsimust, et mida võõrustaja eelistab, sest nende kolme seast leiab igaüks sobiva.

Valik kergeid puuviljalõhnalisi ja –mahlaseid veine , mis on sobilikud just suvisel ajal värskes õhus kuumadel suvepäevadel koos seltskonna nautimiseks! Tutvu lähemalt kvaliteetsete Braunewelli veinide valikuga meie e-poes!

 

 

veininikolmiku collage