Kasutatud kohvimasin Schaerer Coffee Celebration

Telli toode Hind: alates 7000 € 702
Kohvimasin – Coffee Celebration

SCC on Schaereri  generatsiooni täisautomaatsete kohvimasinate hulgas tippmudel. Selles kohvimasinas on ühildatud tehnoloogia  ja klientide, inseneride, disainerite ja kohviekspertide viimane sõna.

Kohvimasinate ülim  generatsioon
Perfektne välimus – ülivõrdes sisemus

Pikad arutelud viisid neid täiusliku  nautlemise( kohvi)masina epitsentrisse.

Tänu Schaerer Coffee Celebrationi erinevatele  moodulvõimalustele sobib nimetatud kohvimasin perfektselt kasutamiseks nii kliendi- kui iseteeninduse valdkonda .

Kohvimasin – Mudel “C” – kompaktne elegantsus

Sissejuhatav Celebration seeria mudel. Tänu oma väikesele laiusele (383mm) saab seda kohvimasinat ka kitsastes oludes paigaldada. Standardmudelil on kaks oamahutit ja kofeiinivaba kohvi valmistamise avaus. Lisana saab teelida “ undercounter”  piimasüsteemi( külmik piima hoidmiseks otse tööpinna all), tänu millele on võimalik saada piimakohvid  vaid ühe nupuvajutusega. Reguleeritava kõrgusega kohvitila (80-180mm) võimaldab kasutada kõrgeid klaase.

Kohvimasin – Mudel “BCL” – kompaktne piimasüsteem

Caffe LatteSee tehniliselt ja esteetiliselt perfektne mudel ei  jäta ühtegi teie kohvisoovi täitmata. Masinal on sisseintegreeritud  piimasüsteem, mis võimaldab hoida  piima külmas külmikust kuni vahustaja peani, seal toimub piima töötlemine.

Kohvimasin võimaldab serveerida nii külma kui sooja piima; kreemjat piimavahtu. Sisseehitatud piimataseme andur hoiatab teid piima lõppemise korral anumas.

 

Meie masin on täielikult  renoveeritud, mille enamus osi on vahetatud uute vastu.  Selline uus masin maksab alates 15 000 €.

Renoveeritud Coffee Celebration omab 12- kuulist garantiid.
  • Hooldusjuhendid

Hooldusjuhendid

Schaerer Celebration iganädalane puhastamine
PDF
Schaerer Celebration igapäevane puhastus
PDF

Küsi lisainfot